Current track

Title

Artist

Current show

SSS-Radion sähkeuutiset

6:00 am 6:10 am

Current show

SSS-Radion sähkeuutiset

6:00 am 6:10 am

Upcoming show

SSS-Radion sähkeuutiset

6:00 am 6:10 am

Background

MEEDIAMÜÜK


Tere tulemast SSS-Raadiosse! (SSS = Sibelius, sauna ja sisu)

SSS-Radio on ainus soomekeelne raadiojaam Eestis. Saateid tehakse nii Eestist kui ka Soomest. Tallinnas on SSS-Radio soomekeelseid saateid edastanud alates 2012. aastast. Algselt tegutseti ainult netiraadio vahendusel.
17.11.2019 hakati igakuiste ajutiste lubade alusel eetris olnud programmi edastama ka FM-sagedusel (93,7 MHz).
SSS-Radio töötab Tallinnas sagedusel 93,7 MHz ja on netist kuulatav aadressil sss-radio.ee või läbi PLEIER mobiili-rakenduse.
Tere tulemast kuulama ja nautima meeldivaid kuulamishetki!
 Peatoimetaja Tapio Reini

MIKS REKLAAMIDA SSS-RAADIOS?


Igapäevaselt küsitakse soomlaste facebooki gruppides: kuhu võiks Tallinnas/Eestis hambaarsti juurde minna; keda valida oma kinnisvaramaakleriks; kus on parim juuksur ning kuhu sööma minna. Nõudlus on olemas, kuid teenused ei jõua küsijateni.
Kui mõtlete, kes meid kuulavad, vastus on lihtne… Kõik, kes soovivad kuulata soomekeelset sisu. Meie kuulajaskonda kuuluvad siin elavad inimesed, siia saabujad, siit lahkujad ja puhkajad. Tänu üheteistkümnele aastale
veebi kui ka analoogsel teel raadio tegutsemine on toonud kaasa uskumatult suure kuulajaskonna. Meid kuulatakse kõigis Soome suuremates linnades: Helsingis, Tamperes, Turus, Oulus, Jyväskyläs ja teistes linnades. Kanalit kuulatakse Soomest veebiraadio vahendusel tuhandeid kordi kuus.

 

REKLAAM MITMEL VIISIL

SSS-Raadio pakub teile traditsioonilisi reklaamklippe koos nende tootmise ja soovitud reklaamiajaga sagedusel 93,7 MHz mida kantakse ka edasi veebiraadios. Samuti saab osta reklaamipinda meie kodulehel. Kui olete ettevõtja ja soovite jõuda oma kliendirühmani laiemalt, siis meie kaudu on see võimalik. Meie kaudu saavad kuulajad infot Eesti hetke oluliste sündmuste kohta ja kuulevad ka parimaid näpunäiteid ürituste külastamiseks (kontserdid, näitused jne). SSS-Raadio elab Eesti ühiskonna igapäevasündmuste”hetkes” ja jälgib elu kohapeal.
Tehkem teid Eestis ja Soomes tuntuks.

Võtke ühendust meie turundustiimiga ja küsige lisa.

Turundusspetsialist
Ragnar Pikkel
reklaam@sss-raadio.ee